Hakkımızda

Değerli Üyelerimiz, Scirocco Türkiye ailesi olarak siz degerli scirocco severler için Ocak 2014’ de kurmuş olduğumuz kulübümüzde sponsorlarımızın katkılarıyla düzenlemiş olduğumuz aktiviteler, etkinlikler ve dostluk amaçlı çalışmalarımızda, birlik ve beraberlik içinde daha güzel bir ortam yaratmayı amaç edinmiş bulunmaktayız. Siz değerli üyelerimiz ile aktivitelerimizde fikir alışverişi, eğlenceli bir zaman ve bazı etkinliklerimizde araçlarınız konusunda daha detaylı bilgi almanız için sitemizi ziyaret etmeyi unutmayın.

Amacımız Türkiye’deki tüm Volkswagen Scirocco otomobil tutkunlarını aynı çatı altında bir araya getirmek, bilgi paylaşımı sağlamak ve otomobil sahipleri için eksiksiz bir bilgi portalı olarak hizmet vermektir.

Misyonumuz; Scirocco Türkiye otomobil tutkunlarını aynı çatı altında bir araya getirmek, bilgi paylaşımı sağlamak, üyelerin sosyal sorumluluk bilincini geliştirmek, aktiviteler ve organizasyonlarla Scirocco Türkiye ailesi'nin sıcak ve kaliteli kulüp ortamını geliştirmek.

 

Kurucu Uğur İSLAMOĞLU - Facebook
  Uğur İSLAMOĞLU - Instagram

 

 

Sciroccoturkiye.com